logo iszczecinek.pl

Polecamy Wyborczy falstart kandydata na burmistrza? SLD pisze do Krajowego Biura Wyborczego Śmierć pod kołami śmieciarki. Tragiczny wypadek na ul. Mierosławskiego Łabędź połknął kotwiczkę i 2 metry żyłki. W porę przyszła pomoc [WIDEO] UTWS w Kronospan - redukcja emisji o 99%! Oferta specjalna w Uzdrowisku Połczyn Polecamy

109 km/h przez wioskę. Stracił prawko na 3 miesiące

14.09.2017 13:26
A A A
Zdjęcie do artykułu 109 km/h przez wioskę. Stracił prawko na 3 miesiące
fot. iszczecinek.pl / archiwum

Kierujący pojazdem osobowym marki Lexus stracił prawo jazdy na okres trzech miesięcy za niedostosowanie do obowiązującego ograniczenia w terenie zabudowanym. Mężczyzna przekroczył prędkość o 59 km/h.

-Dzisiaj policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego szczecineckiej jednostki zatrzymali do kontroli drogowej 26–letniego kierującego pojazdem osobowym marki Lexus. Kierujący w terenie zabudowanym, a dokładnie w miejscowości Jelenino poruszał się 109 km/h, czyli przekroczył dozwoloną prędkość o 59 km/h –informuje Ewa Żaglewska, oficer prasowy szczecineckiej policji.

Mężczyzna zgodnie z przepisami stracił swoje prawo jazdy na okres trzech miesięcy. Kierujący za brawurową jazdę został ukarany mandatem karnym w wysokości 400 złotych i 10 punktów karnych.

Policjanci przypominają, że jeśli kierujący mimo zatrzymanego prawa jazdy dalej będzie prowadzić auto bez uprawnień, okres ten wydłuży się do sześciu miesięcy. Kolejne spotkania z mundurowymi mogą skończyć się dla opornego kierującego utratą uprawnień i ponownym przystąpieniem do egzaminu na prawo jazdy.

KPP Szczecinek

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności